Možnosti platby

Zaplaťte priamo pri prevzatí tovaru. Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Slovak Parcel Service. Cenu tovaru môžete zaplatiť dopravcovi v hotovosti pri prevzatí tovaru. Je to pohodlné a hlavne rýchle. Faktúra je súčasťou balíčku, ktorý vám bude doručený.

V prípade, že Vám faktúra nepríde, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 220 812 508.

 

Platba vopred

Pri tomto spôsobe platby nám najprv zaplatíte zálohovú faktúru. Potom, čo obdržíme peniaze, Vám doručíme objednaný výrobok. Faktúra priložená v zásielke s tovarom je platným daňovým dokladom a je možné ju použiť vo Vašom účtovníctve.

V prípade, že Vám faktúra nepríde, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 220 812 508.

 

V prípade platby vopred (prevodom na účet) vyčkajte prosím na informačný e-mail, v ktorom obdržíte rekapituláciu objednávky a podklady k platbe. Objednávku uhraďte najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia podkladov k platbe.

 

Platba on-line

Zaplatenie objednávky prostredníctvom internetu je najrýchlejší formou úhrady. V košíku si zvolíte jednu z ponúkaných on-line platieb. Najčastejšie zákazníci volia platbu kartou (VISA alebo MasterCard). Pred uskutočnením platby si nezabudnite overiť, či máte dostatočný zostatok financií na svojom účte, a či máte správne nastavené denné limity čerpania.

Veľmi populárnou metódou je tiež možnosť prevodu finančnej čiastky prostredníctvom Vašej banky. Po dokončení objednávky budete presmerovaný do internetového bankovníctva svojej banky, kde po prihlásení môžete platbu ihneď uskutočniť. Úhrada čiastky prebehne behom niekoľkých minút.

 

Možnosť rýchlej platby je možný skrz nasledujúce banky:

- Slovenská sporiteľňa
- Unicredit Bank
- Všeobecná úverová banka
- Tatra Banka
- Poštová banka

Platby on-line zaisťuje platobná brána PayU. Informácie o priebehu platby Vám platobná brána zašle na Vami uvedenú emailovú adresu, ktorú ste uviedli pri zadávaní objednávky.

 

Platba na faktúru so splatnosťou

Dobre vieme, že platba na dobierku môže byť nielen u veľkých firiem pomerne komplikovaný proces a platba na zálohovú faktúru zase prináša komplikácie spojené s neskorým dodaním produktov, ktoré nutne potrebujete. Aj keď ešte nie ste našimi zákazníkmi a mali by ste záujem u nás pravidelne nakupovať na faktúru so splatnosťou, neváhajte nás kontaktovať, pokúsime sa Vám maximálne vyjsť v ústrety.