Vrátenie tovaru vo 14 dňovej lehote

Z technických dôvodov nie je možné informovať o prijatí zásielky s tovarom. Doba spracovania je nanajvýš 14 dní od doručenia zásielky na naše reklamačné miesto v Košiciach.

Možnosť odstúpiť od zmluvy v 14-dňovej lehote majú len spotrebitelia, teda zákazníci nakupujúci bez IČO.

 

Ak sa rozhodnete využiť možnosť vrátiť tovar v 14 dňovej lehote, prosíme Vás o vyplnenie formulára na odstúpenie od zmluvy (na stiahnutie PDF alebo textový dokument). Vrátený tovar, v kompletnom stave a s vyplneným formulárom, zašlite na našu adresu, ktorá je uvedená nižšie.

Adresa:

Conrad / SOS Electronic
REKLAMÁCIE
Pri prachárni 16
04011 Košice

Prosíme, neposielajte v jednej zásielke tovar určený pre Conrad spolu s tovarom určeným pre SOS. Jedná sa o oddelené procesy, kde SOS je len zberné miesto pre Conrad a zásielky označené Conrad / SOS firma SOS nespracováva.

 

Na stiahnutie:

  • Odstúpenie od zmluvy v 14 dňovej lehote: pdfdocx (formulár je možné vyplniť priamo vo Vašom počítači a následne vytlačiť).

Mrzí nás, že bolo nutné tovar vrátiť alebo reklamovať. Urobíme všetko preto, aby Vaša žiadosť bola vybavená v najkratšom možnom čase a k Vašej plnej spokojnosti. V prípade otázok využite kontakt reklamace@conrad.cz alebo našu zákaznícku linku +421 220 812 508 (lokálna slovenská linka).

V ŽIADNOM PRÍPADE SA OHĽADOM OTÁZOK NEOBRACAJTE PRIAMO NA FIRMU SOS Electronic, JEDNÁ SE LEN O ZBERNÉ MIESTO.